VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

50m férfi hátúszás

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nyúl Gábor1987Bácsvíz-KVSC31.73
2.Horváth Roland1991Szentesi Delfin ESC35.42

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Dr. Szendrey Balázs1980Szentesi Delfin ESC33.17
2.Dr Tari Béla1979Békéscsabai Senior37.06
3.Szabó Árpád1978Triton Sport Egyesület37.66
4.Terdik Ákos1981Debreceni Szenior Úszó Klub39.75
5.Balázs Szabolcs1980Nyíregyházi Fókák SE40.53
6.Király Balázs1977Pécsi Vörös Meteor Sportkör44.93

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bódi Szabolcs1975Nyíregyházi Sportcentrum SE37.50
2.Bohos Tamás1975Budapesti Delfinek Szenior 39.43
3.Kiss István1976Dombovár40.42
4.Urbán Tamás 1975Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza51.54

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Simon Levente1970Dombovár37.67
2.Cseh Imre1968Nyíregyházi Sportcentrum SE38.54
3.Kőhalmi András1968Érdi Vizisport39.31
4.Horgos Szilárd1969Dombovár41.49
5.Csomai Zsolt1970Békéscsabai Senior1:01.97

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Nilsson Stefan1964Törökbálint36.40
2.Berekméri István1965Szentesi Delfin ESC37.07
3.Kovács Attila1965Szentesi Delfin ESC38.11
4.Kripkó Zoltán1965Egri Senior Úszó-Klub38.12
5.Csirmaz Sándor1966Békéscsabai Senior40.91
6.Fazekas László1966Egri Senior Úszó-Klub48.89

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Tóth Béla1961Debreceni Szenior Úszó Klub50.24

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Sebők János1956Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza42.97
2.Pengő László1952Szentesi Delfin ESC47.04
3.dr. Kovács András1952Érdi Vizisport51.13
4.Miklós Attila1956Debreceni Szenior Úszó Klub57.08

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csaba László1948Törökbálint38.05
2.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC1:04.97

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Csikány József1943Törökbálint38.07
2.Sümeghy dr László1945Budapesti Delfinek Szenior 52.44
3.Ónodi László 1946Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza59.32

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bardócz László1940Törökbálint45.93
2.Fábián Béla1937Egri Senior Úszó-Klub51.10

Vissza